Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

Антикорупційна політика

Перелік НПА

1. Закон України "Про державну службу"
2. Наказ Міністерства юстиції України "Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення"
3.Закон України "Про запобігання корупції" від 14.10.2014 №1700-VII

4.Закон України "Про очищення влади" від 16 вересня 2014 року "1682-VII

5.ПКМУ "Деякі питання реалізації "Закону України "Про очищення влади" від 16 жовтня 2014 року №563

6.Наказ МЮУ "Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади" від 16.10.2014 року № 1280/26057

7.Закон України "Про засади державної антикорупційної політики в Україні" від 14 жовтня 2014 року № 1699-V

8.Закон України "Про Національне антикорупційне бюро України" від 14 жовтня 2014 року №1698-VII

9.Кримінальний кодекс України

10. Кодекс України про адміністративні правопорушення

11.Рішення від 10.06.2016 № 2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

12.Рішення від 10.06.2016 № 3 «Про  функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

13.Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затверджений рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 10 червня 2016 року № 3

14.Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 № 16 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій»

15.Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 № 20 «Про затвердження Порядку інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента та внесення зміни до Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»

16. Рішення НАЗК від 17.06.2016 № 2 «Про затвердження Переліку посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків»

Роз'яснення НАЗК

 

Форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , затверджені Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції № 3 від 10.06.2016 (із змінами)

Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, затверджені Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції № 3 від 10.06.2016 (із змінами)

Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів

Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, затверджених Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції № 839 від 29.09.2017.

Методичні рекомендації щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію внесеними викривачами, затверджені Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції № 286 від 06.07.2017.

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ!

Повідомлення про корупцію

У разі коли особі стали відомі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Головного територіального управління юстиції у Сумській області за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, особа може повідомити інформацію поштою, від викривача особисто до канцелярії, направити електронною поштою, на особистому прийомі, на спеціальну телефонну лінію або іншими засобами зв’язку.

Контактна особа для здійснення повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»: головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Сумській області Школа Оксана Сергіївна.  

Усне повідомлення може надійти через спеціальну телефонну лінію - (0542) 66-19-01 (режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок - четвер: з 8 год. 00 хв. до 17 год.15 хв., п’ятниця: з 8 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 13 год.).

Електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні та виявленні корупції (викривачів): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» можуть направлятись без зазначення авторства. Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомити про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» можна шляхом заповнення запропонованої форми.

Надана громадянами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Зразок форми Повідомлення про корупцію