Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
  • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

  • Головне управління юстиції в  Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
    Закон не вимагає неможливого
    Графік

     

    ЗАТВЕРДЖУЮ

     

    Директор

    Регіонального центру з надання

    безоплатної вторинної правової

    допомоги у Сумській області

    ________________О.М. Демченко

        _  червня 2018 року

     

    ЗАТВЕРДЖУЮ

     

    Начальник

    Головного територіального

    управління юстиції у Сумській

    області

    ________________І.П. Свистун

       _    червня 2018 року

     

     

     

     

    Графік

    проведення спільних мобільних виїздів Головного територіального управління юстиції у Сумській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області  на  III квартал  2018 року

     

    п/п

    Дата

    Місце проведення

    Адреса проведення

    Час

    прове-

    дення

    Представники ГТУЮ у Сумській області

    Представники системи БВПД у Сумській області

     

    Місцевого центру

    Бюро правової допомоги

     

    1

    02.07.2018

    Буринський район

     

     

    Клепалівська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Пісківська сільська рада селищна рада ОТГ

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13:00

     

     

     

     

     

     

    Данильченко Ірина Миколаївна

    перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Вишняк Тетяна Анатоліївна

    начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Патик Анна Федорівна

    провідний спеціаліст відділу організації та контролю виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Головенська Людмила Вікторівна

    приватний нотаріус Буринського районного нотаріального округу

     

    Соляник Дмитро Олександрович

    начальник відділу правової інформації та консультацій Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Бондаренко Марія Анатоліївна

    начальник відділу «Буринське бюро правової допомоги»

     Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

    2

    12.07.2018

    Великописарівський район

    Солдатська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Тарасівська сільська радасільська рада

     

     

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13:00

     

     

     

    Дуднікова Наталя Павлівна

    заступник начальника Головного територіального  управління юстиції у Сумській області з питань реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

     

    Шевцова Марина Олександрівна

    провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Матросов Роман Юрійович

    заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління  державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області з питань державної реєстрації

     

    Крока Олена Миколаївна

    головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Кравченко Микола Миколайович заступник директора Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Мороз Євген Олександрович заступник начальника відділу «Великописарівське бюро правової допомоги» Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

    3

    19.07.2018

    Білопільський

    район

     

     

    Воронівська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Ганнівсько-Вирівська сільська рада

     

     

     

     

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13:00

     

    Свистун Ірина Петрівна

    начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Балаба Аліна Олександрівна

    головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Гіріч Наталія Вадимівна

    відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби

    Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Шамукова Світлана Фаридівна

    приватний нотаріус Білопільського районного нотаріального округу

    Бойко Оксана Іванівна приватний нотаріус Білопільського районного нотаріального округу

     

    Трошечко

    Валентина Вікторівна

    директор Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Іваненко Юлія Володимирівна

    начальник відділу представництва

    Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Бовкун Альона Сергіївна

    заступник начальника відділу «Білопільське бюро правової допомоги» Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

     

    4

    26.07.2018

    Глухівський район

     

    Пустогородська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Уланівська сільська рада

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    14:00

    Молодцов Едуард В`ячеславович

    заступник начальника Головного територіального  управління юстиції у Сумській області з питань реєстрації – начальник Управління державної виконавчої служби

     

    Бондаренко Анастасія Олександрівна

    головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Міснік Валентина Михайлівна

    головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління  державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Лихобаба Світлана Володимирівна

    головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Мірошниченко Катерина Миколаївна

    заступник директора Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Балицький Богдан Олександрович

    начальник відділу «Глухівське бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

    5

    02.08.2018

    Білопільський район

     

    Ободівська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Павлівська сільська рада

     

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13:00

    Данильченко Ірина Миколаївна

    перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Нелін Віталій Григорович

    провідний спеціаліст відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Рудь Марина Леонідівна

    заступник начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області – начальник відділу аналітики та статистики

     

    Обраменко Наталія Анатоліївна

    головний спеціаліст відділу нотаріату Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Шестерніна

    Наталія Петрівна

    заступник директора Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Іваненко Юлія Володимирівна

    начальник відділу представництва Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Бовкун Альона Сергіївна

    заступник начальника відділу «Білопільське бюро правової допомоги»

    Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

    6

    09.08.2018

    Буринський район

     

     

    Сніжківська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Червонослобід-ська сільська рада

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13:00

    Свистун Ірина Петрівна

    начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Баранник Тетяна Володимирівна

    головний спеціаліст відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Пархоменко Анна Леонідівна

    провідний спеціаліст відділу аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Головенська Людмила Вікторівна

    приватний нотаріус Буринського районного нотаріального округу

     

    Муха Олександр Михайлович

    директор Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Бондаренко Марія Анатоліївна

    начальник відділу «Буринське бюро правової допомоги»

     Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

    7

    16.08.2018

    Конотопський район

     

     

    м. Конотоп

     

     

     

     

     

     

     

     

    Бочечківська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Шевченківська сільська рада

    10:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    12:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    14:00

    Дуднікова Наталя Павлівна

    заступник начальника Головного територіального  управління юстиції у Сумській області з питань реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

     

     

    Бондаренко Анастасія Олександрівна

    головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Пампура Юлія Василівна

    головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління  державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Мусієнко Вікторія Вікторівна приватний нотаріус Конотопського районного нотаріального округу

     

    Майстренко Ірина Валеріївна  приватний нотаріус Конотопського районного нотаріального округу

     

    Волік Валентина Іванівна

    заступник директора Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Соляник Дмитро Олександрович

    начальник відділу правової інформації та консультацій Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

    8

    23.08.2018

    Краснопільський район

     

    Тур’янська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Миропільська сільська рада

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    14:00

    Молодцов Едуард В`ячеславович

    заступник начальника Головного територіального  управління юстиції у Сумській області з питань реєстрації – начальник Управління державної виконавчої служби

     

    Петрик Василь Романович

    начальник відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Кохан Ірина Олександрівна

    провідний спеціаліст відділу аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Захарченко Катерина Олександрівна

     провідний спеціаліст відділу нотаріату Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Шестерніна Наталія Петрівна

    заступник директора

    Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Іваненко Юлія Володимирівна

    начальник відділу представництва Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Куцеренко

    Сергій Юрійович

    начальник відділу «Краснопільське бюро правової допомоги»

    Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

    9

    30.08.2018

    Кролевецький район

     

     

    Бистрицька сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

    м. Кролевець

     

     

     

     

     

     

     

     

    Буйвалівська сільська рада

     

     

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

    12:30

     

     

     

     

     

     

     

     

    14:00

    Данильченко Ірина Миколаївна

    перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Балаба Аліна Олександрівна

    головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Підмогильна Людмила Анатоліївна

    головний спеціаліст відділу аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Котлубай Наталія В’ячеславівна

    приватний нотаріус

    Кролевецького районного

    нотаріального округу  

     

     

    Мірошниченко Катерина Миколаївна

    заступник директора Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Денисенко Наталія Володимирівна

    начальник відділу «Кролевецьке бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

    10

    06.09.2018

    Охтирський район

     

    Олешнянська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Староіванівська сільська рада

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13:00

    Дуднікова Наталя Павлівна

    заступник начальника Головного територіального  управління юстиції у Сумській області з питань реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

     

    Васіна Наталія Валеріївна

    головний спеціаліст відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Гіріч Наталія Вадимівна

    відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби

    Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Лихобаба Світлана Володимирівна

    головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Козир Тамара Олександрівна директор Охтирського

    місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Кравченко Микола Миколайович заступник директора Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

     

     

    11

    13.09.2018

    Путивльський район

     

     

    Волокитинська сільська рада

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Яцинська сільська рада

    11:00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13:00

    Свистун Ірина Петрівна

    начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Шевцова Марина Олександрівна

    провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Матросов Роман Юрійович

    заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління  державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області з питань державної реєстрації

     

    Пустовойтов Ілля Віталійович  приватний нотаріус Путивльського районного територіального округу

     

    Трошечко

    Валентина Вікторівна

    директор Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Іваненко Юлія Володимирівна

    начальник відділу представництва Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Удод Наталія Анатоліївна

    начальник відділу «Путивльське бюро правової допомоги» Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

     

     

    12.

    20.09.2018

    Роменський район

     

    Перехрестівська сільська рада

     

     

     

     

    Пустовійтівська сільська рада

    11:00

     

     

     

     

     

    14:00

    Молодцов Едуард В`ячеславович

    заступник начальника Головного територіального  управління юстиції у Сумській області з питань реєстрації – начальник Управління державної виконавчої служби

     

    Бондаренко Анастасія Олександрівна

    головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Патик Анна Федорівна

    провідний спеціаліст відділу організації та контролю виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

     

    Колісник Світлана Миколаївна

     приватний нотаріус Роменського районного територіального округу

    Муха Олександр Михайлович

    директор Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Єрньєй Алла Анатоліївна

    начальник відділу «Роменське бюро правової допомоги»

    Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    ЗАТВЕРДЖУЮ

     

    Директор Регіонального центру 

    з надання безоплатної вторинної

     правової допомоги у Сумській

     

    _______________О.М. Демченко

     

    «____» червня  2018 року

    ЗАТВЕРДЖУЮ

     

    Начальник Головного

    територіального управління

    юстиції у Сумській області

     

    _____________ І.П. Свистун

     

    «____» червня 2018 року

     

    Графік

    проведення спільних  виїздів Головного територіального управління юстиції  у Сумській області  та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області для надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення на ІІІ квартал 2018 року

     

    п/п

    Дата

    Місце проведення

    Склад групи, яка здійснює надання адресної безоплатної правової допомоги

    1

    09.07.2018

    м. Білопілля

    Представники Головного територіального управління юстиції у Сумській області

    Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Сумського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації (за згодою)

    2

    18.07.2018

    м. Суми

    Представники Головного територіального управління юстиції у Сумській області

    Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники  Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Управління соціального захисту населення Сумської міської ради (за згодою)

    3

    01.08.2018

    м. Лебедин

    Представники Головного територіального управління юстиції у Сумській області

    Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Охтирського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації (за згодою)

    4

    15.08.2018

    м. Суми

    Представники Головного територіального управління юстиції у Сумській області

    Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Управління соціального захисту населення Сумської міської ради (за згодою)

    5

    29.08.2018

    м. Тростянець

    Представники Головного територіального управління юстиції у Сумській області

    Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації (за згодою)

    6

    12.09.2018

    смт. Краснопілля

    Представники Головного територіального управління юстиції у Сумській області

    Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації (за згодою)

    7

    26.09.2018

    смт. Недригайлів

    Представники Головного територіального управління юстиції у Сумській області

    Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

    Представники Управління соціального захисту населення Недригайлівської районної державної адміністрації (за згодою)

     

     

     

     

     

    Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

    © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
    Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту