Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

Новини

Під час масштабної інформаційної кампанії щодо протидії булінгу, яку на Сумщині розгорнули фахівці юстиції в рамках ініційованого Мін’юстом загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», були охоплені майже всі навчальні заклади області.

Закохані, усміхнені, радісні і зі щасливим блиском в очах – проект Міністерства юстиції #КоханняПозаЧасом 2019 поєднав долі 83 пар на Сумщині. З них 39 пар молодят одружилося в Сумах, в Конотопі взяли шлюб 9 пар закоханих, у Шостці створили 6 родин.

Рівно два роки тому у Сумах було організовано перші два весілля у новому форматі – у високій залі Сумської обласної філармонії звучав орган, благословляючи і перші пари, і загалом новий проект Мін`юсту «Шлюб за добу». 

Зручність сервісів від Міністерства юстиції підтверджується тим, що ними користуються самі працівники.

Атмосфера особливих настроїв, позитивна хвиля Дня закоханих, що розквітла весіллями на Сумщині, підхопила й спеціалістів юстиції.

Свято всіх закоханих на Сумщині розпочалося урочисто і креативно. З самого ранку гості торгово-розважального центру «Мануфактура» були приємно здивовані незвичною локацією, що дарує змогу одружитись в день, коли навколо витає особлива атмосфера романтики і кохання.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171на Міністерство юстиції України було покладено повноваження щодо продовження забезпечення ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, та надання інформації з нього згідно з Порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженим цією постановою.

У 2019 році Головне територіальне управління юстиції у Сумській області зареєструвало такі нормативно-правові акти обласної та районних державних адміністрацій, їх структурних підрозділів:

У 10 боржників по аліментах на Сумщині, яким постановами державних виконавців в межах закону #ЧужихДітейНеБуває винесені обмеження у праві керування транспортним засобом, патрульною поліцією були вилучені водійські посвідчення.

Широка інформаційна кампанія протидії булінгу, розгорнута юстицією Сумщини, в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» досягає нових і нових навчальних закладів, щоб поговорити зі школярами, пояснити і допомогти.

Юстиція Сумщини продовжує забезпечувати виконання судових рішень та впровадження їх у життя.

Фахівці юстиції продовжують працювати над виконанням ініційованого Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває, знаходячи засоби впливу на кожного боржника.

Мандрівку по сумських школах продовжує пересувний «ПРАВОВИЙ MessageBox». Цього тижня він завітав до Сумської спеціалізованої школи № 10, де поширив цікаві та актуальні теми та новини від Мін’юсту.

7 діб арешту за ухилення від суспільно корисних робіт отримав боржник по аліментам на Білопільщині.

Іноді невеликі несплачені борги, призводять до великих проблем.

Сторінка 1 із 18