Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

Понеділок, 31 грудня 2018 09:45

ПРИВІТАННЯ!

Освітлені надіями і найкращими сподіваннями на українську землю прийшли такі бажані й очікувані Новорічні свята. Ми починаємо відлік нового, 2019-го року.

За традицією, у цей час прийнято згадати усе краще, що вдалося зробити у році, який минув і запланувати чергові кроки на майбутнє.

Команда юстиції області в 2018 році встигла започаткувати і виконати багато нових справ, динамічно рухаючись заради результатів, повертаючи довіру громадян до права. Ми працювали для вас, реалізуючи сучасні, креативні, актуальні ідеї.

Ці світлі свята ми зустрічаємо із сподіванням і вірою в мирне майбутнє, в те, що всі наші рідні будуть здоровими, доля благословенною, країна – незалежною і заможною під мирним українським небом.

Шановні земляки! Щиро вітаю з Новим роком

і Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб 2019-й рік у кожного з нас був успішним, наповненим енергією творення, щедрим на приємні події та омріяні перемоги, на світлу радість та щасливі посмішки рідних.

У ці святкові дні хай у кожне серце ввійде частинка новорічно-різдвяного дива і розквітне яскравим полум’ям любові та наповнить душі чистими помислами і найкращими почуттями.

Щасливих днів Вам в Новому році і Божого благословення на добрі справи!

Щиро Ірина Свистун,

Керівник юстиції Сумщини