Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

Четвер, 11 жовтня 2018 09:27

УРОКИ #ЗУПИНИМОДОМАШНЄНАСИЛЬСТВО ДЛЯ УЧНІВ СУМСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА БУДІВНИЦТВА І ДИЗАЙНУ

Фахівці обласної юстиції для учнів навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» провели урок #ЗупинимоДомашнєНасильство. 

Дітям розповіли, що є домашнім насильством та хто є постраждалими, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набув чинності 7 січня 2018 року. Також учнів проінформували, куди має право звернутися постраждала особа для того, щоб державні органи змогли зреагувати, припинити насильство та усунути загрозу таких повторних дій, а також про заходи, які можуть бути застосовані до кривдника.

Окрім того, поговорили про проблему булінгу та про нещодавно підтриманий Верховною Радою у першому читані законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Зустріч зацікавила дітей, вони активно спілкувалися з фахівцями юстиції на тему своїх прав та обов’язків, а також щодо булінгу та відповідальності за його вчинення.

Юстиція завжди слугує дітям інформером з найактуальніших питань для того, щоб їх проблеми, у тому числі і проблеми домашнього терору та шкільного насильства, не замовчувалися і мали шляхи вирішення.

2a3a4a5a6a