Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

Четвер, 11 жовтня 2018 15:44

ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!» ВЧИТЬ ЗАПОБІГАТИ ЖОРСТОКОСТІ

Навчальні заклади Сумщини продовжують запрошувати фахівців юстиції для проведення з учнями уроків з найактуальніших і найнеобхідніших тем. Так, на пропозицію Сумського закладу загальної середньої освіти № 26, фахівцями юстиції з учнями були проведені відповідні уроки.

Дітям розповіли про булінг, про шкоду, яку він завдає психіці та про те яка відповідальність передбачена за його вчинення. Також з дітьми пограли в тематичні ігри та розробили методи боротьби проти булінгу.

Обговорили й тему домашнього насильства. Розповіли учням, що розуміється під домашнім насильством, його види та хто вважається постраждалим. Повідомили як необхідно діяти у випадку домашнього насильства, куди звертатися за отриманням допомоги та яке покарання може бути застосовано до кривдника.

Міністерство юстиції України, запровадивши реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», займає активну позицію в боротьбі з булінгом та домашнім насильством шляхом надання населенню всієї необхідної та актуальної правової інформації.

3ц 23ц 13ц 33ц 43ц 53ц 63ц 73ц 83ц 910ц