Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

П'ятниця, 12 жовтня 2018 14:56

ЗІ СТУДЕНТАМИ МАШКОЛЕДЖУ ГОВОРИЛИ ПРО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ ХАБАРАМ

Тема хабара під час розпочатого навчального року є дуже актуальною і завдання спеціалістів юстиції роз’яснити студентам як діяти у випадку, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання та куди звертатися, щоб зупинити протиправні дії.

Для цього фахівці юстиції Сумщини завітали до Машинобудівного коледжу Сумського державного університету, де провели зі студентами правопросвітницький урок. Розповіли, що хабар – це різновид матеріальної вигоди, відповідальність за яку несуть обидві сторони – і та, що його дає, і та, що його отримує. А своєчасне добровільне повідомлення про неправомірну вигоду звільняє від кримінальної відповідальності.

Разом з тим, звернули увагу на актуальну проблему булінгу, на його види, такі як: фізичний, економічний, психологічний, сексуальний та кібербулінг. У ході обговорення разом розробили можливі варіанти боротьби з булінгом.

Підлітки цікавилися інформацією, задавали багато запитань, особливо, що стосується кримінальної відповідальності за вчинення фізичного насильства.

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» спрямований на формування нової правової культури в суспільстві, в тому числі на викорінення з учнівського середовища таких проблем як хабар та булінг.

IMG 6670IMG 6676IMG 6678