Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

Четвер, 11 липня 2019 14:51

ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК МАЛЕЧІ – ВНЕСОК У МАЙБУТНЄ, ЩО ПРОЦВІТАЄ

Підготовка малечі до дорослого життя не повинна обмежуватися певними рамками, а отриманні знання в процесі розвитку мають бути цікавими та доступними. За таким планом діють фахівці юстиції Сумщини, відвідуючи дитячі заклади та інформуючи молоде покоління з правових питань.
Вихованці сумських дитсадків зустріли правників з радістю та посмішками на обличчі. Сучасні методи викладу інформації допомагають привернути увагу дітлахів та засвоїти знання про їх права та обов’язки.

Сім’я, відпочинок, лікування, навчання, харчування та інші буденні турботи – прояв реалізації прав малечі, що гарантуються державою. Також спеціалісти юстиції наголосили, що на ряду з використанням наданих свобод необхідним є виконання покладених обов’язків: старанне навчання, повага до інших, дотримання встановлених законодавством та суспільством норм поведінки. Наприкінці зустрічей маленькі сумчани отримали приємні сюрпризи, які стали нагородою за відповідальне ставлення та активну участь у проведеному заході.
До речі, ознайомитись з кампаніями, впровадженими Міністерством юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», можна за посиланням  https://pravo.minjust.gov.ua/ua/programs

1212

14141414141414