Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo mu

Середа, 11 вересня 2019 16:02

РОЗЦВІТАЮТЬ КВІТКОВІ ВЕСІЛЛЯ ЛЮБОВ`Ю

Ясний сонячний день доповнився ще й теплом почуттів, щасливими усмішками Наталії та Олександра, які сьогодні святкують 9-ту річницю подружнього життя. На календарі – це фаянсове весілля, його ще часто називають ромашковим.

Відзначити #ДеньНародженняКохання пара прийшла у Глухівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів, і до вітань активно долучилися всі працівники, адже у ролі «ромашкової» нареченої їхній керівник – Наталія Книш.

«Проєкт Міністерства юстиції #ДеньНародженняКохання наповнив щоденні робочі години особливим позитивом, – говорить керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун. – Вважаю знаковим і важливим те, що працівники органів юстиції подають власний приклад, користуючись таким сервісом. Хай буде ще більше гарних подій, святкуються ромашкові і трояндові весілля, відзначають у колі дітей, онуків і правнуків золоті та діамантові старші представники родин, подаючи приклад любові і вірності поколінням наступним».

Нагадаємо, що Мін’юст продовжує створювати зручні та комфортні сервіси для громадян. Незабаром в Україні запрацює електронна система «е-малятко», завдяки якій батьки зможуть в онлайн-режимі зареєструвати місце проживання новонародженого, оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати народження малюка в електронній системі охорони здоров’я, оформити ідентифікаційний код малечі та багато іншого.

20190910 154531