Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo mu

Понеділок, 13 січня 2020 12:29

ОНОВЛЕНО ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ СКАРГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

09.01.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року № 1150, якою внесено зміни до Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1128.

Відтепер розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Мін’юсту здійснюватиметься постійно діючими колегіями, утвореними Мін’юстом та його територіальними органами. Новелою є те, що Мін’юсту надано можливість здійснювати розгляд скарги невідкладно без колегії у разі встановлення наявності очевидних порушень закону в рішеннях, діях або бездіяльності суб’єктів оскарження.

Порядком встановлено перелік підстав для відмови в задоволенні скарги, на предмет встановлення яких Мін’юст та його територіальні органи розглядають скаргу не пізніше наступного робочого дня з дня її реєстрації.

Зміни також відбулись у процедурі розгляду скарги:

- передбачено можливість участі скаржника, суб’єкта оскарження, інших заінтересованих осіб у розгляді скарги колегією, які повідомляються завчасно, але не пізніше, ніж за два дні до розгляду скарги;

- передбачено надання запрошеним особам в день розгляду скарги колегіально копії скарги та доданих до неї документів, забезпечено їхнє право на подання письмових пояснень;

- встановлено відкладення, але не більше, ніж на одну годин, розгляду скарги колегією для можливості ознайомлення запрошених осіб з матеріалами скарги;

- закріплено надсилання копій рішень суб’єкта розгляду скарги і висновків колегії скаржнику та їх розміщення на офіційному веб-сайті Мін’юсту чи відповідного територіального органу.

Одночасно передбачено можливість складання Мін’юстом та його територіальними органами протоколів про адміністративні правопорушення у разі виявлення під час розгляду скарг ознак статей 166-11 та 166-23 КУпАП та надсилання при необхідності відомостей правоохоронним органам для проведення ними перевірки обставин, зазначених у скарзі.