Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo mu

Четвер, 13 лютого 2020 10:50

ЗМІНИ У ДЕРЖАВНІЙ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

11.02.2020 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 27.01.2020 № 284/5, яким визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 17.06.2016 № 1717/5 «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадським формувань».

Відтепер місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги не уповноважені здійснювати прийняття та видачу документів під час державної реєстрації громадських формувань як фронт-офіси. Такі повноваження мають виключно центри надання адміністративних послуг у разі включення відповідних адміністративних послуг до переліків адміністративних послуг, які надаються через такі центри.

Крім цього, безпосередньо подати документи для державної реєстрації громадських формувань можна до відділів Управління державної реєстрації Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) в залежності від місцезнаходження громадського формування:

- відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Сумській області: м. Суми, вул. Петропавлівська, 75;

- відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Полтавській області: м. Полтава, вул. Соборності, 45;

- відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Чернігівській області: м. Чернігів, пр. Миру, 43.