Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  26-05-2017, 08:39

  ОХОРОНА ПРАЦІ – ТЕМА, ВАЖЛИВА ДЛЯ ВСІХ


  ОХОРОНА ПРАЦІ – ТЕМА, ВАЖЛИВА ДЛЯ ВСІХ

   

  25 травня за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Сумській області разом з працівниками Держпраці у Сумській області було проведено круглий стіл, на якому розглядалися питання гарантування безпечних умов та гігієни праці.

  Відкриваючи зустріч, перший заступник начальника управління Ірина Данильченко звернула увагу присутніх на важливість і актуальність теми круглого столу, охорона праці – ключова позиція в організації виробництва, що безпосередньо впливає на соціально-економічне становище та психологічний клімат у суспільстві. Саме тому на це питання звертає увагу й Міжнародна організація праці, роблячи акцент на проблемі удосконалення збору та використанні даних про безпеку та гігієну праці.

  Учасники заходу обговорили основні питання порядку проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків на виробництві, а фахівці Управління Держпраці у Сумській області надали роз’яснення та консультації з питань охорони праці.

  Також було обговорено аспекти відповідальності роботодавця за порушення правил безпеки праці, ознайомилися з критеріями включення суб’єктів господарювання до списку планових перевірок Управління Держпраці. Варто зазначити, що одним із таких є рівень виробничого травматизму на підприємстві.

  Тож у рамках цього питання основна увага була приділена обов’язку роботодавця проводити спеціальне розслідування при настанні нещасного випадку. А саме, учасників заходу цікавив процес визнання нещасного випадку, пов’язаним чи не пов’язаним з виробництвом.

  Учасники круглого столу отримали відповіді на усі питання, що виносилися для розгляду і виникали під час його проведення.

  ОХОРОНА ПРАЦІ – ТЕМА, ВАЖЛИВА ДЛЯ ВСІХ

  ОХОРОНА ПРАЦІ – ТЕМА, ВАЖЛИВА ДЛЯ ВСІХ

   

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту