Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  9-08-2017, 08:26

  ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ ЮСТИЦІЇ: СКАЗАНО – ЗРОБЛЕНО


  ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ ЮСТИЦІЇ: СКАЗАНО – ЗРОБЛЕНО

   

  Спілкуючись з Міністром юстиції України Павлом Петренком під час його візиту на Сумщину 17 липня, редактор газети «Білопільщина», депутат Сумської обласної ради і член правління всеукраїнської асоціації незалежних ЗМІ Наталія Калініченко торкнулася теми роздержавлення друкованих засобів масової інформації. Відзначивши позитив цих процесів на Сумщині, вона водночас зазначила, що не в усіх областях налагоджено співпрацю реєстраційних служб і редакцій ЗМІ, що реформуються. Тоді ж і домовились з Павлом Петренком про зустріч у міністерстві, щоб разом з фахівцями обговорити всі проблемні питання, що виникають у ході роздержавлення.

  І ось Наталія Калініченко повідомила про зустріч у Міністерстві юстиції України. Особисто міністр Павло Петренко, заступник міністра з питань державної реєстрації Олена Сукманова, радник міністра Олена Семикіна, Олена Ференс, директор департаменту приватного права зустрілись з представниками медіа-спільноти: головою правління Національної Асоціації Українських Медіа Тетяною Котюжинською та Наталією Калініченко.

  Відбувся конструктивний діалог, у результаті якого накреслено дорожню карту спільних дій. Це і робота у процесі роздержавлення ЗМІ, які потрібні нашій країні об’єктивними і відкритими, а також співпраця у висвітленні загальнонаціонального проекту під егідою Мін`юсту «Я маю право!».

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту