Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  12-10-2017, 14:13

  ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПОВЕРТАЄМО НЕ ТІЛЬКИ МІЛЬЙОННІ КОШТИ, А Й ВІРУ У ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ


  ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПОВЕРТАЄМО НЕ ТІЛЬКИ МІЛЬЙОННІ КОШТИ, А Й ВІРУ У ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ

   

  Обласна юстиція повернула товаровиробнику більше чотирьох з половиною мільйонів гривень, які підприємство не могло самостійно отримати від ТОВ «Малка-Транс» за здану молочну сировину.

  Злагодженість і чіткість дій виконавчої служби, що діяла наполегливо і професійно, захищаючи сільськогосподарського товаровиробника від недобросовісного партнера, який, маючи виробничі потужності, автотранспорт та рахунки в банках, не розраховувався з постачальником, накопичуючи мільйонні борги, тим самим позбавляючи товаровиробника, який є основою економіки держави і регіону, засобів для існування, принесли позитивний результат.

  У ході виконавчого провадження виконавцями застосовувалися всі заходи примусового стягнення: опис і арешт майна, рахунків у банках, звернення до правоохоронних органів і дієві спільні виїзди з правоохоронцями. Більше того, з метою оперативного реагування на можливі протиправні дії боржника з майном, створено виконавчу групу, до складу якої були включені співробітники різних відділів виконавчої служби.

  Змусивши боржника сплатити борг, державними виконавцями одночасно поповнено бюджет на майже півмільйона гривень.

  Та найкращою подякою працівникам юстиції за відновлену справедливість стали слова, сказані керівником агропромислового підприємства: я повірив у існування правової держави.

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту