Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  11-01-2018, 14:12

  ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» РОЗШИРЮЄ КОРДОНИ НА ТЕРЕНАХ СУМЩИНИ


  ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» РОЗШИРЮЄ КОРДОНИ НА ТЕРЕНАХ СУМЩИНИ

   

  У рамках пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки отримано Клопотання про спроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу.

  З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, Розпорядженням Кабінету  Міністрів  України «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» від 13.07.2016 №502-р. та наказом Міністерства юстиції України від 22.07.2016 № 2247/5 "Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу" зі змінами,  запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним  заявника місцем, у тому числі у місті Тростянець.

   11 січня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Сумській області отримано Клопотання про спроможність надання послуг з організації  проведення державної реєстрації шлюбу від відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради. За результатами розгляду клопотання  встановлено,  що комунальний заклад має всі умови, визначені вимогами пункту 2 Кабінету Міністрів України «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» від 13.07.2016 № 502-р, зі змінами,  та спроможний надавати послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем. Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради має в наявності окреме приміщення для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обладнане необхідною комп’ютерною технікою,  та місце для проведення державної реєстрації шлюбу.

  Повне найменування юридичної особи: Комунальний заклад Тростянецької міської ради "Тростянецький краєзнавчий музей"
  Місце знаходження: вул. Миру,16, м. Тростянець, Сумської області.
  Код ЄДРПОУ: 34573746
  Місце проведення державної реєстрації шлюбу: вул. Миру, буд. 16, м. Тростянець. 
  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту