ЖИТТЯ З ЧИСТОГО АРКУШУ » Головне територіальне управління юстиції у Сумській області

Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  7-02-2018, 13:17

  ЖИТТЯ З ЧИСТОГО АРКУШУ


  ЖИТТЯ З ЧИСТОГО АРКУШУ

  «Після розлучення життя тільки починається, тому починати його потрібно з чистого аркуша», - так вважають деякі батьки, які з головою пірнають у нові стосунки та забувають про власних дітей. Дехто відмовляється не лише платити аліменти на дитину, а й бачитися з нею. Мовляв, щоб не нагадувала про « колишню». Але ж діти не винні, що у батьків не склалися стосунки. І якщо змусити батька любити дитину неможливо, то бодай платити аліменти – цілком реально.

  На Охтирщині боржник швиденько знайшов кошти на погашення заборгованості перед рідною кровинкою у розмірі понад 13 тисяч гривень одразу після того, як державні виконавці юстиції Сумщини обмежили горе-батька у праві виїзду за кордон.

  Нагадаємо, відтепер неплатників, які мають заборгованість з виплати аліментів понад 6 місяців – державні виконавці можуть обмежити у праві користування автомобілем, користуватися зброєю та полювати, вирішувати, чи має право його дитина покидати територію країни з матір’ю чи батьком.  Також для неплатників передбачено новий вид відповідальності – суспільно-корисні роботи, оплата за які піде на погашення боргу перед нащадком безпосередньо.

  Чужих дітей – не буває!

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту