Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Головне управління юстиції в  Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
Закон не вимагає неможливого
7-02-2018, 13:17

ЖИТТЯ З ЧИСТОГО АРКУШУ


ЖИТТЯ З ЧИСТОГО АРКУШУ

«Після розлучення життя тільки починається, тому починати його потрібно з чистого аркуша», - так вважають деякі батьки, які з головою пірнають у нові стосунки та забувають про власних дітей. Дехто відмовляється не лише платити аліменти на дитину, а й бачитися з нею. Мовляв, щоб не нагадувала про « колишню». Але ж діти не винні, що у батьків не склалися стосунки. І якщо змусити батька любити дитину неможливо, то бодай платити аліменти – цілком реально.

На Охтирщині боржник швиденько знайшов кошти на погашення заборгованості перед рідною кровинкою у розмірі понад 13 тисяч гривень одразу після того, як державні виконавці юстиції Сумщини обмежили горе-батька у праві виїзду за кордон.

Нагадаємо, відтепер неплатників, які мають заборгованість з виплати аліментів понад 6 місяців – державні виконавці можуть обмежити у праві користування автомобілем, користуватися зброєю та полювати, вирішувати, чи має право його дитина покидати територію країни з матір’ю чи батьком.  Також для неплатників передбачено новий вид відповідальності – суспільно-корисні роботи, оплата за які піде на погашення боргу перед нащадком безпосередньо.

Чужих дітей – не буває!

Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

© 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту