Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  13-03-2018, 08:34

  ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ У 2018 РОЦІ


  ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ У 2018 РОЦІ

   

  До 1 квітня 2018 року триває черговий етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Відповідно до частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3  цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством.

  На суб’єкта декларування  поширюється обов’язок подати щорічну  декларацію до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком.

  Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.08.2016 №3 затверджені Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно фінансового контролю.

  Діючим законодавством також передбачено, що упродовж семи днів після дня подання первинної декларації суб’єкт декларування має право за власною ініціативою подати виправлену декларацію (частина 4 статті 45 Закону).

  Для комфортного виконання суб’єктами декларування свого обов’язку на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції розміщені відповідні інформаційні матеріали, роз’яснення тощо про порядок та строки подання електронних декларацій. Тут же розміщено навчальне відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту