Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  11-04-2018, 13:46

  «ЗАРПЛАТНИЙ» ШТАБ: РОЗГЛЯНУЛИ СИТУАЦІЮ З ПІДПРИЄМСТВОМ-БАНКРУТОМ


  «ЗАРПЛАТНИЙ» ШТАБ: РОЗГЛЯНУЛИ СИТУАЦІЮ З ПІДПРИЄМСТВОМ-БАНКРУТОМ

   

  На засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, який дієво запрацював на Сумщині, було обговорено хід виконання доручення Мінюсту щодо підприємств-боржників, що знаходяться у стадії банкрутства.

  «На Сумщині серед підприємств – боржників по заробітній платі, у процесі банкрутства знаходиться КП «Сумижитло» Сумської міської ради, заборгованість якого по заробітній платі становить більше 600 тисяч гривень, – повідомив у ході засідання заступник начальника - начальник Управління державної виконавчої служби обласної юстиції Едуард Молодцов.

  Наразі виконавчою службою спільно з відділом з питань банкрутства управління юстиції налагоджено співпрацю, відбувається ефективний обмін інформацією для прийняття правильних управлінських рішень, які б допомогли оперативному вирішенню питання виплати заробітної плати.

  Нагадаємо, що тільки за минулий тиждень роботи штабу забезпечено стягнення заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами на суму 200 тисяч гривень.

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту