ЗАТЬМАРЕНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ НЕПЛАТНИКА АЛІМЕНТІВ З ОХТИРЩИНИ » Головне територіальне управління юстиції у Сумській області

Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  2-08-2018, 07:52

  ЗАТЬМАРЕНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ НЕПЛАТНИКА АЛІМЕНТІВ З ОХТИРЩИНИ


  ЗАТЬМАРЕНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ НЕПЛАТНИКА АЛІМЕНТІВ З ОХТИРЩИНИНа Охтирщині батько безтурботно зібрався на відпочинок за кордон, не сплативши аліментів дитині. Однак на заваді стала постанова державного виконавця про тимчасову відмову боржнику у виїзді за межі України.

  Остаточно плани чоловіка «затьмарили» працівники прикордонної служби, коли повідомили його про те, що органи юстиції заборонили йому виїзд за кордон. Це був єдиний аргумент, який переконав батька сплатити майже 48 тисяч заборгованих аліментів на користь сина Артема.

  Нагадаємо, 29 серпня  наберуть чинності нові зміни до Закону #ЧужихДітейНеБуває, що посилюють відповідальність злісних неплатників аліментів.

  Серед новацій - збільшення мінімальної рекомендованої суми аліментів, який на одну дитину буде становити розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і може бути присуджений судому у разі достатності заробітку (доходу) платника аліментів.

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту