НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ ВИВЧАЛИ НОВОВВЕДЕННЯ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ » Головне територіальне управління юстиції у Сумській області

Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  2-08-2018, 17:35

  НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ ВИВЧАЛИ НОВОВВЕДЕННЯ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ


  НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ ВИВЧАЛИ НОВОВВЕДЕННЯ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯВиконувати  роботу якісно, досягати вершин неможливо без постійного поповнення знань. Управління державної реєстрації обласної юстиції використовує для цього дієву форму – семінарські заняття.

  З державними реєстраторами Сумського району та міста Суми, а також з акредитованими суб’єктами, що працюють в області проведено чергове  навчання, під час якого розглянуто  проблемні питання, які виникають під час державної реєстрації нерухомості та останні зміни, внесені до законодавчих актів. Особливу увагу приділено аналізу нового Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, обговорено напрацювання єдиної практики по застосування законодавства у вищезазначеній сфері.

  «У нашій роботі неможливо обійтися без постійного підвищення кваліфікації реєстраторів, – говорить заступник начальника управління юстиції з питань державної реєстрації. – Це вимога часу, а ще налаштованість на ефективну роботу заради позитивних результатів.»

  Обговорили алгоритм дій у Державному реєстрі речових прав з урахуванням змін до Порядку ведення Державного реєстру прав та звернули увагу присутніх на необхідність повного та змістовного зазначення підстав прийняття рішення про відмову у проведенні державної реєстрації.

  У ході заходу організаторами було надано вичерпні відповіді на запитання, які цікавили державних реєстраторів. Доповнили свою розповідь інформаційними матеріалами з актуальних питань.

  НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ ВИВЧАЛИ НОВОВВЕДЕННЯ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

  НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ ВИВЧАЛИ НОВОВВЕДЕННЯ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту