Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  15-08-2018, 07:53

  ОБМЕЖУВАЛЬНІ ПОСТАНОВИ «ВМИКАЮТЬ» ПОЧУТТЯ ОБОВ'ЯЗКУ ПЕРЕД СВОЄЮ ДИТИНОЮ


   ОБМЕЖУВАЛЬНІ ПОСТАНОВИ «ВМИКАЮТЬ» ПОЧУТТЯ ОБОВ'ЯЗКУ ПЕРЕД СВОЄЮ ДИТИНОЮЖиття - річ непередбачувана, іноді трапляються випадки, коли батьки розлучаються, але до них так і не приходить розуміння, що обов’язок піклуватися про своїх дітей не припиняється.

  Так, житель Охтирки не виконував зобов’язання зі сплати аліментів на утримання своїх дітей, в результаті чого утворилася заборгованість у сумі понад 44 тисячі гривень.

  Після застосування санкцій, передбачених І пакетом Законів #ЧужихДітейНеБуває, чоловік погасив заборгованість зі сплати аліментів у повному обсязі.

  Важливо, щоб батьки розуміли, що сплата аліментів - це їх головний обов’язок перед своїми дітьми. Якщо до цього батьків не спонукає совість і докори сумління, то нехай спонукою стане хоча б страх відповідальності, яка передбачена для неплатників аліментів.

  Закон #ЧужихДітейНеБуває діє, допомагаючи дітям отримувати належні їм кошти. Незабаром вступить в законну силу другий пакет законів, який ще більше посилить відповідальність неплатників аліментів.

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту