Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  11-09-2018, 08:42

  АЛІМЕНТИ, СПЛАЧЕНІ ПІД НАТИСКОМ ДЕРЖАВНИХ ВИКОНАВЦІВ


  АЛІМЕНТИ, СПЛАЧЕНІ ПІД НАТИСКОМ ДЕРЖАВНИХ ВИКОНАВЦІВ

   

  Як важко буває змусити батька сплатити аліменти власній дитині. 

  Одній матері - це теж не завжди під силу. Проте під силу спеціалістам юстиції, які озброєні Законом  #ЧужихДітейНеБуває.

  Так, боржник зі сплати аліментів з Тростянця забув про батьківство та завинив перед дитиною кошти у розмірі 17 тисяч гривень. Державним виконавцем були винесені постанови про тимчасові обмеження, арешти майна та коштів і тільки після того, як неплатник був викликаний до органів юстиції для складання протоколу про адміністративне правопорушення за несплату аліментів, він не витримав натиску та сплатив борг у повному обсязі.

  На Білопільщині, державними виконавцями, завдяки заходам примусового характеру, вдалося стягнути з небажаючих платити аліменти батьків понад 25 тисяч з одного, та 26 тисяч гривень з іншого.

  Також нові санкції до боржників по аліментам, передбачені Законом  #ЧужихДітейНеБуває, дали позитивні результати і в Буринському районі. Там один батько сплатив заборгованість у розмірі 25 тисяч гривень, а інший  не сплачував аліменти протягом 8 років та вимушений був віднайти кошти у сумі 67 тисяч гривень, щоб віддати борг.

  Ще один позитивний результат дії закону трапився в місті Суми, де тато, остерігаючись штрафів за несплату аліментів, порадував свою дитину коштами у розмірі майже 69 тисяч гривень.

  Так, втілюючи в життя Закон #ЧужихДітейНеБуває, державні виконавці допомагають дітям отримувати належні їм кошти. Загалом з початку року на користь дітей Сумщини вдалося стягнути більше 77 мільйонів гривень.

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту