Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

Євроінтеграція

Регіональне відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області здійснює свою діяльність на підставі Положення про представника Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини і регіональне відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Урок 14: Що таке дружнє врегулювання справи та одностороння декларація уряду?

У складі Головного територіального управління юстиції у Сумській області на постійній основі діє регіональне відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Урок 12: Що таке тимчасові заходи та коли вони застосовуються?

Урок 11: Якими є найбільш типові помилки при оформлені формуляру заяви до Європейського суду з прав людини?

Урок 10: Чи обов’язково заявнику мати юридичного представника під час провадження в Європейському суді з прав людини та чи потрібно заявнику (його представнику) бути присутнім у Страсбурзі під час розгляду його заяви?

Урок 9: Якими є основні етапи провадження в Європейському суді з прав людини?

 

Урок 8:Скільки часу Європейський суд з прав людини розглядає справи?

Урок 7:Чи розглядає Суд суспільно важливі питання та питання, прямо не передбачені Конвенцією та Протоколами до неї?

Урок 6: Чи обов’язково заявнику мати юридичного представника під час провадження в ЄСПЛ та чи потрібно заявнику бути присутнім у Страсбурзі під час розгляду його заяви?

Урок 5: Якою мовою потрібно подавати заяву до Європейського суду з прав людини і чи потрібно надавати Суду оригінали документів?

Урок 4: Які існують вимоги до оформлення формуляру заяви до Європейського суду з прав людини?

Сторінка 1 із 2